Moc vás všechny prosím, NEPLEŤTE SI komentáře s poradnou a nepokládejte dotazy na různé výrobky, jejich vzájemné interakce apod., beztak je většina těchto dotazů určena pro lékárníky, nikoliv pro lékaře! Ani vaše onemocnění bez hlubších znalostí nemohu řešit, křišťálovou kouli dosud nevlastním. S mailem také neuspějete, poradna je, až do odvolání, uzavřená! RESPEKTUJTE TO PROSÍM!

sobota 22. září 2018

Jak vložit TOPlist na Blogspot.cz (Blogger.com)

1. První část je již sepsaná (viz https://doktorka-se-srdcem.blogspot.com/2018/02/jak-vlozit-funkcni-TOPlist-na-Blog-cz.html), račte prosím zarolovat k bodu 1, kde se píše o registraci, a pak se spolu se získaným kódem (tedy NE ID, jako je to na Blog.cz!) vraťte zpět sem.

Jak vložit TOPlist do Blogspot (Blogger.com). Pro zvětšení klikni.


K tomu ještě pár poznámek:

a) Uložte si někam link, který je uveden za větou „Podrobné statistiky budou na adrese…“

b) Na Blogspotu si (oproti Blog.cz) můžete ZVOLIT, jak přesně se má TOPlist zobrazovat, viz odkaz v této větě „…nebo si můžete VYGENEROVAT vlastní (kód) s JINÝM počítadlem, počátečním stavem apod.“ Pro změnu vzhledu počítadla lze použít i tento odkaz: https://www.toplist.cz/code.


Jak vložit na Blogspot (Blogger.com) TOPlist 2.

Počítadlo vám návštěvy může počítat a NEMUSÍ BÝT VIDĚT! Tahle funkce se občas hodí.

Nenulový počáteční stav si zvolí málokdo, protože se to stejně provalí: po návštěvách v řádech stovek (které si na počítadle šejdíř navolí), se budou nadále ukazovat jen hodnoty blízké nule.

2. Co s kódem na Blogspotu: 
Jděte do administrace svého blogu a zvolte položku „Rozvržení“.

3. Tam objevíte „Přidat gadget“. Podle rozvržení vašeho menu si můžete vybrat, KAM přesně chcete TOPlist umístit. I pozici v jednotlivých sloupcích lze přetažením myší změnit.

https://4.bp.blogspot.com/-stbTLzR8DlQ/W6ZnEJrjiQI/AAAAAAAACYw/bZm8mhIJrC0WwKCXH_07bSilRo-nQ-xYQCLcBGAs/s1600/TOPlist%2BBlogspot%2B2_p.jpg

Jak vložit TOPlist do Blogspot (Blogger.com) 3.4. Po kliknutí se vám otevře toto okno, ve kterém se dá ještě rolovat. Protože se ale vámi hledaná položka „HTML/Java script“ nalézá na 4. místě, rolovat netřeba. Klikněte na ní.

https://3.bp.blogspot.com/-IO7L2U6-Uns/W6ZnE98_8HI/AAAAAAAACY0/rG5u-CU_3IA0Ma5IH2kGcHqznb7h8mzigCLcBGAs/s1600/TOPlist%2BBlogspot%2B3_p.jpg

Jak vložit TOPlist do Blogspot (Blogger.com) 4.


5. Tím se položka HTML/Javascript otevře a vy do pole "Obsah" vložíte zkopírovaný kód. Lze přidat i nadpis např. „TOPlist“, chcete-li. 

https://1.bp.blogspot.com/-5q9t60fq_kk/W6ZnFV0gv2I/AAAAAAAACY4/waZIKARoF-o90wkfsFtchdRHqJ4SU7LvQCLcBGAs/s1600/Toplist%2B4_p.jpg

Jak vložit TOPlist do Blogspot (Blogger.com) 5.


6. A nezapomeňte nakonec stisknout dole oranžové tlačítko „Uložit“. 

A to by bylo! Pro dnešek padla. J

9 komentářů:

 1. Opět geniálně zpracované.
  Poslechni, docela mne dostala skutečnost, že si tam někdo navolí debility a pak čeká, že zůstanou reálné, musím se smát, to mě nějak nenapadlo, ale bude to asi tím, že si jako člověk nemusím nic nalhávat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hele, Simi,
   díky za pochvalu, ale geniální to bude, až to provedeš. 😉 😀 :-D

   Vymazat
 2. Děkuji za článek. Časem se to může hodit.

  OdpovědětVymazat
 3. Pomalu, ale jistě, po Blgspotu začínám pokukovat. Úniková vrátka už jsem otevřela, otázkou zůstává, jestli jimi něco pronesu. Díky ti za další užitečnou věc, jestli to takhle půjde s blogem.cz dál, asi ji i využiji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jejdanánku!

   Když už i naše okřídlená andělská Janinka uvažuje o odchodu, tak je to vážné... Každopádně si přečti plus a mínus - a taky se poptej Simí-Blondýny. On ten import s sebou nese některé problémy, se kterými se já jako ručně přestěhovaná potýkat nemusím...

   Vymazat
  2. Díky, dávám tomu šanci do konce roku, snad to daji do kupy...

   Vymazat
 4. Já jsem tedy na jiném serveru, ale přemýšlím i o tomto.
  Jen pořád váhám, asi tak jako v životě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, Marcelo,
   Blogspot není špatný. To mohu po těch letech zodpovědně potvrdit. :-) I když sem tam nějaká nedokonalost se najde i tady. Ale ve srovnání s Blog.cz jsou to jen drobné kosmetické vady. A možností, jak si udělat design, je tu spousta. A složité to není, jen JINÉ.

   Vymazat

Uveďte prosím nějakou přezdívku (pole NÁZEV/ADRESA URL - stačí vyplnit jen přezdívku). Jinak mi vaše komentářové kapky splynou v jedno nekonečné moře. 😉

DĚKUJI ZA VAŠE KOMENTÁŘE. 😊