Moc vás všechny prosím, NEPLEŤTE SI komentáře s poradnou a nepokládejte dotazy na různé výrobky, jejich vzájemné interakce apod., beztak je většina těchto dotazů určena pro lékárníky, nikoliv pro lékaře! Ani vaše onemocnění bez hlubších znalostí nemohu řešit, křišťálovou kouli dosud nevlastním. S mailem také neuspějete, poradna je, až do odvolání, uzavřená! RESPEKTUJTE TO PROSÍM!

pondělí 21. prosince 2015

Levandule fototapety aneb Vánoční snění

Vánoce už potichoučku přešlapují za dveřmi a Ježíšek čeká na nebeské báni na ten správný okamžik. A tak bych vám všem chtěla dát také takovou maličkost, která projde skrz dráty až k vám domů. Mám malou sbírku webových odkazů na obrázky levandule, které mi učarovaly. Třeba udělají radost i někomu z vás.

Je to takový pozdrav od Horkého Léta, které má nohy nahoře, popíjí tropický koktejl a odpočívá kdesi na druhém konci světa po tak náročné práci. Chystá se velice pomaloučku, že zas po Jaru zavítá k nám. Mezitím usilovně pracuje v dalekých krajích jeho dvojče, Tropická Noc, až z ní pot prýští, a těší se, jak se v teplých měsících bude rekreovat v naší malé zemičce v srdci Evropy. Bydlí samozřejmě vždy v pokoji pro hosty u bratra. Když se pak sejde Horké léto s Tropickou nocí, je radno mít za prvé slunečník a za druhé dostatek ledových kostek a vody po ruce. Vlastně, když máte dostatek ledu, tak díky kouzlu Slunečního Vozataje vodu už ani nebudete potřebovat.

Pokud se tedy ti dva, Horké Léto a Tropická Noc, sejdou dohromady, teplota vždy závratně stoupá a v dusných nocích pak člověk těžko usíná. Pak je tím nejlepším receptem, nechat se ukolébat jemným, libým zvukem cvrčků, který se do naší postele tiše line z povzdálí a bravurně ho diriguje Cvrček Houslista. Mohutně mává mahagonovou hůlkou v rytmu hudby a dokonce má v té skladbě pro 100 malých cvrčků i vlastní sólo.

To však ještě potrvá, než se Horké Léto vrátí z teplých krajin. Kdo si ale počká, Horkého Léta a vůně levandule se dočká.

http://bilder.4ever.eu/natur/lavendelfeld-158814http://www.fotocommunity.de/photo/lavendelfeld-naehe-banon-stefan-somogyi/25198133

http://www.fotocommunity.de/pc/pc/cat/4682/display/36607447

http://de.best-wallpaper.net/England-summer-lavender-fields-house-dusk_1920x1200.html

http://de.best-wallpaper.net/Beautiful-lavender-field-purple-flowers-lonely-tree_2560x1440.html

http://de.best-wallpaper.net/England-UK-Hampshire-fields-flowers-lavender-night-sunset_1920x1200.html

http://de.best-wallpaper.net/Purple-lavender-fields-scenery-sunset-flowers_2560x1600.html

http://de.best-wallpaper.net/Beautiful-the-world-of-lavender-sky-clouds_1920x1200.html

http://de.best-wallpaper.net/Lavender-of-Provence-France_1920x1200.html

http://de.best-wallpaper.net/Lavender-Garden-of-the-sunset_1920x1200.html

http://de.best-wallpaper.net/Bouquet-of-purple-lavender-flowers_2560x1600.html

A jako malý přídavek dám ještě lupinu v podhůří v podobné barvě:
http://de.best-wallpaper.net/Lavender-mountains-lake-clouds_2560x1920.html


Protože letos se Sníh Bílý zdržel kdo-ví-kde, tady je alespoň jeden zasněžený obrázek z loňska:Žádné komentáře:

Okomentovat

Uveďte prosím nějakou přezdívku (pole NÁZEV/ADRESA URL - stačí vyplnit jen přezdívku). Jinak mi vaše komentářové kapky splynou v jedno nekonečné moře. 😉

DĚKUJI ZA VAŠE KOMENTÁŘE. 😊